Biz Kimiz

Biz Kimiz

 

IWT® - Web Tasarım Ajansı, 2005 yılında hizmet vermeye başlayan bir dijital medya / web ajansıdır.

Eğitim ve uzmanlığını bu alanda tamamlamış üç kişilik bir çekirdek kadro ile kurulan IWT® - Web Tasarım Ajansı, devamında tasarlanan ve uygulanan projelerin başarıya ulaşması sonucunun verdiği ilham ve destekle beraber gerekli büyümeyi ekibin ve çalışma alanının genişlemesi ile sürdüren bir web ajansıdır.

IWT® - Web Tasarım Ajansı 12 kişilik bir ekiple faaliyet gösteren, sürekli "yeni fikir – uygulama ve gelişme" prensibi ile dünya trendlerini yakından takip ederek, tasarladığı ve programladığı her projenin "uzun vadeli" çözüm sunabilmesi için var gücü ve bilgi birikimi ile çalışan bir web ajansıdır.

Web alanında başlayan çalışmalarımız müşterilerimizin de talepleri doğrultusunda 2011 yılında "tam hizmet" alınabilecek bir ajansa dönüştürerek kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal web tasarım, e-ticaret sistemleri, mobile uygulama, offline medya tasarımları, fotoğraf  / sanal tur / video çekimleri, dijital ve analog pazarlama - reklam yönetimi gibi alanlarda da genişleyerek devam etmektedir.

Başarılarımızdaki sır, tüm müşterilerimize verdiğimiz hızlı destek ve yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı çalıştığımız müşterilerimiz ile aktif olarak bağlantımız devam etmektedir.

Bizimle iletişime geçerek, markanıza değer katabilir, hayalini kurduğunuz seviyelere sağlam adımlar ile ilerleyebilirsiniz. Başarılı işler için alanında başarılı isimler ile çalışmayı unutmayın.

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz…