Teklif Al

E-Ticaret - Pazaryeri

 

Sizlere harika bir haberimiz var, E-Ticaret dünyasında yeni bir çağ açıyoruz.! 

     Öncelikle sizden, daha önce kullandığınız bir birine girmiş karışık menülerden oluşan, soğuk kullanıcı ara yüzleriyle sizi soğutan, ihtiyaçlarınızı karşılamak için aldığınız fakat zoraki olarak kullandığınız, geliştirilemez ve her eklenti için sizi çıkmaza sokan E-Ticaret yazılımlarını bir kenara bırakın, çünkü sizlere IWT® E-Ticaret altyapısından bahsedeceğiz.

     IWT® E-Ticaret ile ürün yönetiminizi, online satışlarınızı, pazaryeri satışlarınızı tek panel üzerinden kontrol edebilir, kargo barkodlarını aynı sistemden alabilir hatta muhasebesel işlemleri de ek bir programa gerek kalmadan tek tuş ile gerçekleştirebilirsiniz. Online mağazanız yanında N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Sanalpazar, E-PTT Avm, Markafoni, Sahibinden, Amazon...vb. pazaryerlerinde mağaza açabilir ve anlık olarak stok takibini otomatik olarak yapabilirisiniz.

√ 15 Günlük Ücretsiz Deneme
E-Ticaretinizi satın almadan ücretsiz olarak 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. 15 Günlük deneme sürecinde hiçbir veri kaybı yaşamadan paketinizi satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

√ Pazaryeri Entegrasyonları
Satışlarınızı N11, Gittgidiyor, Hepsiburada, E-Ptt Avm, Sanalpazar, Sahibinden, Trendyol, Amazon gibi platformlarda tek panelden yönetebilir ve gelen tüm sorularınızı cevaplayabilirsiniz.

√ Özel ve Hazır Tasarım Desteği
E-Ticaretinizin temasını ister sizlere sunduğumuz tema galerisinden seçebilir ya da tamamen size özel tasarlanacak ve kodlanacak temayı kullanabilirsiniz.

√ Tasarım Yönetimi
Tüm sayfaları basit bir şekilde blok yönetimi mantığında düzenleyebilir, yeni bloklar ekleyebilirsiniz. İhtayaçlarınız durumunda özel gün ve zamanlarda kullanacağınız alanları aktif - pasif özelliği sayesinde kolayca yönetebilirsiniz.

√ Ödeme Sistemi Entegrasyonları
Kapıda ödeme, havale ile ödeme yanında tüm banka ve sanal pos apileri ile entegrasyon yaparak kolayca sisteminizi ödemeye açabilirsiniz.

√ Kampanya Yönetimi
Birden çok kampanya seçeneği ile sitenizi ziyaret eden müşterilerinize özel avantajlar sağlayarak satışlarınızı arttırabilir ve müşterilerinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

√ Kargo - Lojistik Entegrasyonları
Kargo entegrasyonları ile tek tuşla gönderileniz için barkod oluşturabilir ve aynı zamanda müşterilerinize takip kodunu göndererek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca desi bilgilerini sisteme girerek ürün bazlı kargo maaliyetlendirmesi de yapabilirsiniz.

√ Tedarikçi Entegrasyonları
Sınırsız xml tedarikçisi ekleyerek ürün gamınızı genişletebilir ve bu ürünleri paaryeri platformlarında sergileyebilirsiniz. Ayrıca anlık olarak fiyat ve stok güncellemesi sayesinde sorunsuz satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

√ Arama Motoru Optimizasyonları
Sistemlerimiz tüm arama motorları kriterlerine göre optimize edilerek kodlanmaktadır. Ayrıca oluşturduğunuz her içerik için gerekli seo kayıtlarını yönetebilirsiniz. Bu sayede minimum reklam maliyeti ile aramalarda üst sıralarda olmanız sağlanmaktadır.

√ Çoklu Dil Seçeneği
Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere programı farklı dil seçenekleri ile kullanabilir, dilerseniz istediğiniz dili geliştirmek için sizler için tasarladığımız dil aracını kullanıp uygulamanın dilini istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

√ Yedekleme ve Bakım
Her gece sizin belirlediğiniz bir saatte tüm veritabanlarının yedekleri alınır, özel şekilde şifrelenerek tüm dosyalar tek dosyada paketlenir. Belirleyeceğiniz bir klasör, sunucu / harici disk, bulut sunucusu veya yandex/google/dropbox gibi disk hizmetlerine yedeğinizi yükler/kaydeder.

√ Bulut Sunucu Desteği
E-Ticaret sisteminiz bulut tabanlı sunucularda barındığından maksimum güvenlik ve hız mantığında çalışmaktadır. Ayrıca bulut tabanlı sunucularda olsaı bir sunucunun kapanması durumunda diğer sunucu devreye girdiğinden sitenizde hiçbir bağlantı sorunu yaşanmamaktadır.

Detayları incelemek ve paketerimizi görüntülemek için tıklayabilirsiniz.

Lütfen Bekleyin...