KURUMSAL
Hakkımızda
IWT®, 2005 yılında hizmet vermeye başlayan bir dijital medya / web ajansıdır.

Eğitim ve uzmanlığını bu alanda tamamlamış üç kişilik bir çekirdek kardo ile kurulan IWT®, devamında tasarlanan ve uygulanan projelerin başarıya ulaşması sonucunun verdiği ilham ve destekle beraber gerekli büyümeyi ekibin ve çalışma alanının genişlemesi ile sürdüren bir web ajansıdır.

Web alanında başlayan çalışmalarımız müşterilerimizin de talepleri doğrultusunda 2011 yılında "tam hizmet" alınabilecek bir ajansa dönüştürerek kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal web tasarım, e-ticaret, offline medya tasarımları, fotoğraf/sanal tur/video çekimleri, pazarlama & reklam yönetimi gibi alanlarda da genişleyerek devam etmektedir.

2015 yılına geldiğimizde IWT® 15 kişilik bir ekiple faaliyet gösteren, sürekli "yeni fikir ve uygulama" prensibi ile dünya trendlerini yakından takip ederek, tasarladığı ve programladığı her projenin "uzun vadeli" çözüm sunabilmesi için var gücü ve bilgi birikimi ile çalışan bir web ajansıdır.

IWT® İstanbul-Şişli'de, Trump Towers yanı merkez ofisinde hizmet vermektedir.
Yönetim Kadromuz
  • LEVENT H. Satış Yöneticisi
  • LEVENT T. Proje Yöneticisi
  • İLAY C. Müşteri İlişkileri Yöneticisi
  • MAHİYE O. Tasarım Geliştirme Takım Lideri
  • EMRE B. Yazılım Geliştirme Takım Lideri
  • ELİF K. Sosyal Medya Yöneticisi
+90 (212) 272 29 99

Multifonks Bilişim Hiz. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İzmen Sitesi, B1 Blok, Kat:9, D:101, Şişli / İstanbulIWT® Ticari Markası 201412986 tescil numarası ile koruma altına alınmıştır.