Teklif Al

SEO - SEM


SEO (Arama motoru optimizasyonu ) Nedir?

Web sitenizin yüksek hacimli aramaların yapıldığı Google, Yandex ve Yahoo gibi arama motorlarında hedef kitlenizin arama yaptığı zaman ilk sıralarda çıkması demektir. Bunu başarmak için bizler IWT Web Tasarım ekibi olarak ihtiyacınız olan zarif tasarımı, uygun içeriklerle oluşturulmuş yazılı materyalleri ve son teknolojiyi kullanan programlama dillerini bir araya getiriyoruz. Bunu bir çok defa profesyonel olarak yaptık ve size de bu hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.

SEO mu? Nasıl?

Web siteniz bir arama motorunda arama yapılırken yüksek sıralamalarda görüntülenmesi amacını taşıyan bir dizi strateji üretiyoruz.  Ama burada belirtmekte fayda var ki; hiç kimse size bir arama motorunda en üst sıralamada olmayı garantiliyemez. Bizler sizlere web sitenizin olabildiğince etkin olması konusunda yardımcı olacağız.  Bu konudaki bazı stratejilerimiz;

√ Sitenizin arama motorlarıyla konuşmasını sağlamak
√ En çok aranan ve rekabet oluşturulan kelimeleri belirlemek
√ İçeriklerinizi bu araştırmalarımıza uygun olarak hazırlamak

ve dahası...

Amacımız özenle seçilmiş anahtar kelimeleri kullanarak sitenizin arama motorlarındaki aktivitesini en üst düzeye taşımak ve görünürlüğünüzü arttırmak. Bizler IWT Web Tasarım ekibi olarak arama motorlarının nasıl düşündüğünü biliyoruz.

SEM (Pazarlama İçin Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

Dijital dünyada web sitesi üzerinden doğru hedef kitleye ulaşmak ve markanızın pazarlama faaliyetlerini arttırmak ister misiniz?

Araştırmalar internette arama yapanların %92’sinin günde bir kez arama yaptığını gösteriyor. Yapılan aralamalarda konu ilk sayfada ya da açılır pencerelerde bulunamazsa arama başarısız sayılıyor ve aramadan vazgeçiliyor. Bu noktada IWT Web Tasarım ekibi olarak bizler siz değerli müşterilerimiz için stratejik tavsiyelerde bulunuyor ve bu tavsiyelerin hayata geçme aşamasında sizlere destek veriyoruz.

SEO ve SEM çalışmaları bir birine benzese de farklılıklar gösteriyor. Web sitesi yapımı tamamlandıktan sonra SEO çalışmalarını bitiren takımımız site trafiğini ve kullanıcıların sizin web sitenizi tercih etmelerini sağlamak için sizlerle istenildiğinde beraber çalışır ve gerek içerikler, gerek video ve görsellerle ilgili marka temelinde stratejik tavsiyeler ile danışmanlık yapar.

İşinden en yüksek verimi elde etmek ve web sayfasını hedef kullanıcılar için çekici hale getirmek isteyenlerin SEM hizmetimizden faydalanabilir.

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul
Lütfen Bekleyin...